Başkan Çoban Öğrencileri Kabul Etti

28 Mayıs 2014 Çarşamba 17:43
Bu haber 81076 kez okundu

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Süleyman Demirel Fen Lisesi Okul Müdürü Ömer Yalınkılıç ve beraberindeki öğrencileri makamında kabul etti.Okul öğrencilerinden ve aynı zamanda Afyonkarahisar Belediyesi Kent Korseyi Gençlik...

Başkan Çoban Öğrencileri Kabul Etti

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Süleyman Demirel Fen Lisesi Okul Müdürü Ömer Yalınkılıç ve beraberindeki öğrencileri makamında kabul etti.
Okul öğrencilerinden ve aynı zamanda Afyonkarahisar Belediyesi Kent Korseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ali İhsan Ködürgü'nün de bulunduğu ziyarette konuşan Okul Müdürü Ömer Yalınkılıç, kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Çoban'a teşekkür etti. Afyonkarahisar Belediyesi'nin çocukların eğitim hayatına katkı sağlayacak önemli projeleri hayata geçirdiğine dikkat çeken Yalınkılıç, Bilgi Evleri'nin büyük önem arz ettiğini ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise, çocukların gerek eğitim, gerek sosyal, gerekse kültürel yaşamına katkıda bulunmak adına çalışmaların bu dönemde de artarak devam edeceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x