MUHTAR ADAYI İTFAİYECİ

MUHTAR ADAYI İTFAİYECİ

20 Mart 2014 Perşembe 12:22
Bu haber 242 kez okundu

Amasya’da itfaiye çavuşu Hüseyin Demir, merkez Mehmetpaşa Mahallesi Muhtarlığı'na aday oldu.20 yıldır Amasya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde çalıştığını belirten evli ve 4 çocuk babası Hüseyin Demir, bin 357 seçmenin bulunduğu...

MUHTAR ADAYI İTFAİYECİ

Sponsor Reklamlar

Amasya’da itfaiye çavuşu Hüseyin Demir, merkez Mehmetpaşa Mahallesi Muhtarlığı'na aday oldu.
20 yıldır Amasya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde çalıştığını belirten evli ve 4 çocuk babası Hüseyin Demir, bin 357 seçmenin bulunduğu mahallesini muhtar seçilmesi halinde her açıdan ‘örnek mahalle’ yapacağı vaadinde bulundu.
Çilehane, Hamdullah Efendi Türbesi, Pirler Türbesi gibi en fazla ziyaretçi akınına uğrayan mekanların mahallesi ve civarında bulunduğuna değinen Demir, “Bu kültürel zenginliği inanç turizmi açısından mahallemizin gelişimi için bir fırsat olarak görüyorum. Ayrıca mahalle sakinlerine yönelik kültürel etkinlikler yapmak planlarım arasında” diye konuştu.
Mesai saatlerinden arta kalan zamanı muhtarlık çalışmalarına ayıracağını anlatırken azaları arasında bir meslektaşının da olduğunu söyleyen 49 yaşındaki Demir, seçimlerin huzur ortamı içerisinde geçmesini temenni etti.
Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder