Aydınspor 1923’te Futbolcuların Paraları Ödeniyor

29 Mayıs 2014 Perşembe 12:16
Bu haber 81296 kez okundu

Paralarını alamadıkları dolayısıyla federasyona başvuran Aydınspor 1923’ün futbolcularından Umut, Uğur ve Ahmet Altın'ın alacakları Türkiye Futbol Federasyonu’na yatırıldı.Aydınspor 1923 Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada...

Aydınspor 1923’te Futbolcuların Paraları Ödeniyor

Paralarını alamadıkları dolayısıyla federasyona başvuran Aydınspor 1923’ün futbolcularından Umut, Uğur ve Ahmet Altın'ın alacakları Türkiye Futbol Federasyonu’na yatırıldı.
Aydınspor 1923 Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada “Kulübümüz futbolcularından Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran Umut Kaya, Ahmet Altın, ve Uğur Aslankuru’nun paraları Federasyona yatırılmıştır. Kulübümüzce yapılan bu işlem sonucu ismi geçen futbolcularımızın sözleşmeleri Aydınspor 1923’ün futbolcuları olarak 1 yıl daha devam edecektir. Kulübümüzün, sözleşmeleri devam eden futbolcuları Murat Uluç, Gürcan Gözüm ile Sefa Aksoy’a da çeşitli miktarlarda ödeme yapılmıştır. Yukarıda bahsi geçen söz konusu işlemlerle ilgili olarak kulübümüz bugün itibarı ile toplam 305 bin TL’lik bir ödeme gerçekleştirmiştir. Basın mensuplarımızın ve Aydın kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerine yer verildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x