Zeytinli’de Ehem Sergisi Açıldı

29 Mayıs 2014 Perşembe 17:49
Bu haber 81780 kez okundu

Balıkesir’in Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (EHEM) 2013-2014 dönemi yılsonu sergileri Zeytinli Mahallesi ile devam etti. Sergi Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet Ertaş, Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Damar tarafından...

Zeytinli’de Ehem Sergisi Açıldı

Balıkesir’in Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (EHEM) 2013-2014 dönemi yılsonu sergileri Zeytinli Mahallesi ile devam etti. Sergi Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet Ertaş, Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Damar tarafından açıldı.
Zeytinli-Altınkum Mahallesi’nde ki sergi açılışına Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet Ertaş, Edremit Belediye Meclis Üyesi Coşkun Taşkın, PTT Müdürü Safiye Güney, kursiyerlerin aileleri ile kalabalık bir davetli gurubu katıldı. Merkez Müdürü Müdür İsmail Damar, “Zeytinli’de el sanatları ve mesleki kurslar kapsamında bu yıl 2 adet Kadın Üst Giysileri, Dekoratif Ahşap Süsleme ve Kırkyama ve Kahveciler ve Çay Bahçeleri Çalışanlarına yönelik açılan Hijyen Eğitimi kurslarımız olmak üzere 5 kursumuzda 164 kursiyere eğitim hizmetleri verilmiştir. Görev alan usta öğreticimiz Gülay Ataç, Aynur Kovancı, Ayşe Topçu ve Songül Karaaslan’ı ve kursiyerlerimizi tebrik ve teşekkür ediyorum” dedi. Kursiyerlere belgelerinin verilmesinin ardından sergi Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet Ertaş ve EHEM Müdürü İsmail Damar tarafından açıldı. Sergi’nin 3 gün süreyle ziyarete açık kalacağı bildirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x