Aydıntepe'de Seçim Çalişmalari

28 Mayıs 2014 Çarşamba 21:12
Bu haber 49304 kez okundu

Bayburt'un Aydıntepe ilçesinde 1 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan seçim öncesi belediye başkan adayları konuştu.MHP Belediye Başkan adayı Haşim Şentürk yaptığı konuşmada, "İlçemizde partimizin yaptığı seçim çalışmaları çok...

Aydıntepe'de Seçim Çalişmalari

Sponsor Reklamlar

Bayburt'un Aydıntepe ilçesinde 1 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan seçim öncesi belediye başkan adayları konuştu.
MHP Belediye Başkan adayı Haşim Şentürk yaptığı konuşmada, "İlçemizde partimizin yaptığı seçim çalışmaları çok iyi gidiyor. Geçirdiğimiz seçim sonrası yaşanan olumsuzluklar sonrasında , önümüzdeki seçimlere daha fazla çalışarak hazırlanıyoruz. Haksızlığa uğradığımızı kabul eden bir çok kişi bunu kabul ederek bize destek veriyorlar. Seçim öncesi herhangi bir gerginlik yoktu. Ama bazen huzursuzluk yapmak isteyenler olsa da onlara kulaklarımızı tıkıyor ve duymamak için gayret sarf ederek yolumuza devam ediyoruz. Yapılacak olan seçimin huzur içerisinde geçmesini ve hiç kimsenin birbirini kıracak ifadelerde bulunmayacağı bir seçim geçirmemizi temenni ediyorum. Aydıntepe halkı en iyi bir şekilde kararını verecektir. Yapılacak olan seçimin neticesinde kazansakta kaybetsekte sükunetimizi muhafaza edeceğiz Allah'ın izniyle" diye konuştu.
AK Parti Belediye Başkan adayı Şükrü Yayan ise, seçimler öncesi şunları söyledi:
"Aydıntepe'deki seçim çalışmalarımız ilk gün nasıl başladıysa şimdide aynen devam ediyor. İnsanlarımıza ulaşarak neler yapabileceğimizi zaman zaman anlatmaya çalışıyoruz. Farklı çalışmalar yaparak ilçemize ne gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız. Aydıntepe ilçesinde aday olan arkadaşlar olarak bizler akraba olan kişileriz. Buna rağmen ilçe dışından mesajlar atılarak adliye sarayı önünde insanların toplanması sağlandı. Ama ilçemiz bu tür tahriklere gelmeyecektir. Ayrıca sanal alemde ve bazı sitelerde yaşanan yargı sürecindeki açıklamaları yanlış bir şekilde aktardılar. Buna bizler müdahale ederek düzeltilmesini sağladık. Bizler ilçemizde Allah nasip ederse Haşim beyle kol kola girerek seçim sürecini yaşayacağız ve halkın oylarıyla kim tercih edilirse ona hayırlı olsun diyeceğiz. Allah'ın izniyle ilçemizde hiçbir nahoş bir gelişme olmayacaktır. Ayrıca yaklaşık bir ay önce İstanbul Aydıntepe Derneğimizin başkanını arayarak yaşanan olayları aktardım ve kendilerinden randevu talep ettim. Ama talebime hala bir cevap verilmedi, bu nedenle kendilerine kınadığımı vurgulamak istiyorum. Ben Trabzon'da yaşayan birisi olsam da ben Aydıntepeliyim. Trabzon'daki Dede Korkut Derneği yöneticisi olarak Aydıntepe'ye her zaman her konuda yardımcı olmuş ve destek vermiş biriyim. Bu vesileyle yapılacak olan seçimlerde Allah hepimize kolaylık versin."

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x