Ahlatlı Öğrencilerin Futbol Başarısı

29 Mayıs 2014 Perşembe 12:27
Bu haber 81703 kez okundu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Nike tarafından organize edilen halı saha futbol turnuvasında, Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi Bitlis birincisi oldu.Yaklaşık 2 hafta boyunca oynanan müsabakalarda son derece etkili ve güzel oyun sergileyen Ahlat...

Ahlatlı Öğrencilerin Futbol Başarısı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Nike tarafından organize edilen halı saha futbol turnuvasında, Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi Bitlis birincisi oldu.
Yaklaşık 2 hafta boyunca oynanan müsabakalarda son derece etkili ve güzel oyun sergileyen Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi öğrencileri, final maçını da kazanarak il birincisi oldu. Konu hakkında açıklama yapan okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Levent Akürek, turnuvada birçok takımı eleyerek finale yükseldiklerini belirterek, birinci olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Akürek, öğrencilerini başarılarından dolayı kutlayarak: “Bitlis il ve ilçelerinden turnuvaya katılan takımlar arasında birinci olduk. Oldukça güzel ve çekişmeli geçen maçlar sonucunda sadece bir mağlubiyet aldık. Güroymak İMKB Lisesi ile oynadığımız final maçı normal süresi 1-1’lik eşitlikle tamamlandı. Penaltı atışlarıyla devam eden karşılaşmada Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi 7-6’lık skorla maçı kazanarak il birincisi oldu” dedi.
Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi Müdürü Mahmut Akbaş ise, öğrencilerinin başarısından dolayı sevinç içerisinde olduklarını ifade ederek, başarılarının devamını diledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x