Miniklerden Emniyete Ziyaret

29 Mayıs 2014 Perşembe 13:08
Bu haber 101300 kez okundu

Diyarbakır'ın Ergani Cahit Sıtkı Tarancı Anaokulu ve Kız Meslek Lisesi Uygulama Anasınıfı öğrencileri, öğretmenlerinin nezaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Polis Merkezi Amirliği'ni ziyaret etti.Miniklere polis abla ve ağabeyleri...

Miniklerden Emniyete Ziyaret

Diyarbakır'ın Ergani Cahit Sıtkı Tarancı Anaokulu ve Kız Meslek Lisesi Uygulama Anasınıfı öğrencileri, öğretmenlerinin nezaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Polis Merkezi Amirliği'ni ziyaret etti.
Miniklere polis abla ve ağabeyleri teşkilat ve görevleri hakkında bilgiler verdi, Polis merkezinin odaları gezdirildi. İlçe Emniyet Müdürü Erkan Güneş, “Ziyaretleri esnasında minik yavrularımıza polis araçlarımızı tanıttık, siren ve tepe lambaları ile telsizlerimizi kullanma imkanı verdik. Meraklı tavırları ve sevgi dolu bakışlarıyla bize neşe kaynağı ve moral olan anaokulu öğrencilerimiz bizlere kendi elleriyle yaptıkları çam sakızı çoban armağanı hediyelerini takdim etti. Ergani Polis Teşkilatı olarak geçen yıl tüm anaokulu öğrencilerimizi ziyaret edip, hediye verme imkanı bulduk. Bu yıl da imkanlarımız ölçüsünde ziyaretlerimize devam etmekteyiz. Ayrıca, geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımızı İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ve Polis Merkezi Amirliğimizi ziyarete bekliyor ve ziyaretlerinden memnuniyet duyacağımızın, bizim için moral kaynağı olacaklarının bilinmesini istiyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x