Kırk Yama Sergisine Düzcelilerin Yoğun İlgisi

29 Mayıs 2014 Perşembe 13:30
Bu haber 77407 kez okundu

Meslek Edindirme Kursu Yıl Sonu Sergisi’nde kursiyerlerin el emeği göz nuru eserleri vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Düzceliler de bu sergilere yoğun ilgi gösteriyor. Bu kapsamda 3 gün süren kırk yama sergisi de vatandaşlardan büyük...

Kırk Yama Sergisine Düzcelilerin Yoğun İlgisi

Meslek Edindirme Kursu Yıl Sonu Sergisi’nde kursiyerlerin el emeği göz nuru eserleri vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Düzceliler de bu sergilere yoğun ilgi gösteriyor. Bu kapsamda 3 gün süren kırk yama sergisi de vatandaşlardan büyük beğeni topladı.
2013-2014 Eğitim öğretim yılında Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Meslek Edindirme Kursları’nda faaliyet gösteren 532 kursiyerin el emeği göz nuru eserleri Düzce Belediyesi Sergi Salonu’nda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
Düzenlenen Meslek Edindirme Kursu Yıl Sonu Sergisi kapsamında 26 Mayıs tarihinde açılışı yapılan ve 3 gün süren kırk yama sergisi de vatandaşlardan büyük ilgi gördü. 1 yıl boyunca Kırk Yama Eğitmeni Özhan Abad önderliğinde eğitim gören kursiyerlerin el emeği göz nuru eserleri büyük beğeni topladı.
Kurs Eğitmeni Abad, Düzce Belediyesi’nin Meslek Edindirme Kursları’na vermiş olduğu önemden ötürü Başkan Keleş’e makamında kırk yama bir tablo hediye etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x