Aziziye’de Elden Ele Gönülden Gönüle Kardeş Okul Projesi
banner66

Aziziye’de Elden Ele Gönülden Gönüle Kardeş Okul Projesi

27 Mayıs 2014 Salı 11:16
Bu haber 790 kez okundu

Aziziye Kaymakamlığınca yürütülen “Elden Ele, Gönülden Gönüle” Projesi kapsamında Kamu Kurum ve Kuruluşları Kardeş Okullarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.İlçe Emniyet Müdürlüğü; Alaybeyi ilkokulu’nu, İlçe Gençlik...

Aziziye’de Elden Ele Gönülden Gönüle Kardeş Okul Projesi

Sponsor Reklamlar

Aziziye Kaymakamlığınca yürütülen “Elden Ele, Gönülden Gönüle” Projesi kapsamında Kamu Kurum ve Kuruluşları Kardeş Okullarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.
İlçe Emniyet Müdürlüğü; Alaybeyi ilkokulu’nu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü; Ocak Köyü İlköğretim okulu’nu, İlçe Nüfus Müdürlüğü ise Çiğdemli Köyü İlköğretim Okulu’nu kardeş okul olarak ilan etti. Kardeş Okullar bizzat ziyaret edilerek, yapılan gözlemler ve öğretmenlerin görüşleri doğrultusunda okulların ihtiyaçları saptandı.
Proje Kapsamında İlgili Okullara; Okul Kitaplığı alındı. Demirbaş malzeme ihtiyaçları ile temizlik malzemesi ihtiyaçları karşılandı. Ayrıca kitap, kıyafet, oyuncak ve kırtasiye yardımında bulunuldu. Kırık ve görünümü kötü olan tüm kapı kolları değiştirilerek boyandı. Sarıkamış Beyaz Hüzün adlı Roman, 120 Filmi Cd’si ve Sarıkamış Belgeseli hediye edildi.
Aziziye İlçesi’ndeki tüm Kamu Kurumlarının Proje kapsamında Kardeş Okul’larının ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceği belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Gcgyvvyg 5 ay önce yorumlandı

Guygigyigigiyguiyigiuggygiugyif4dutdyy

0 Kişi beğendi.