Silahlı Yaralama Şüphelisi Yakalandı

29 Mayıs 2014 Perşembe 17:43
Bu haber 80419 kez okundu

İsmet İnönü Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir cafe önünde silahla yaralama olayına karıştığı belirlenen 24 yaşındaki şüpheli Ö.K. aynı gün polis ekipleri tarafından yakalandı.Olayla ilgili açıklama yapan Emniyet Müdürlüğü...

Silahlı Yaralama Şüphelisi Yakalandı

İsmet İnönü Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir cafe önünde silahla yaralama olayına karıştığı belirlenen 24 yaşındaki şüpheli Ö.K. aynı gün polis ekipleri tarafından yakalandı.
Olayla ilgili açıklama yapan Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, müşteki G.T.'nin (26) ateşli silahla sağ ayağından yaralanması üzerine, olaydan sonra firar eden şüphelinin açık kimliğinin tespiti ve yakalanması için çalışmalara başlandığı belirtilerek, "Yaralama olayının, Ö.K.(24) isimli şahıs tarafından gerçekleştirildiği belirlenerek, şüphelinin yakalanması için çok yönlü araştırmalara başlanmıştır. Şüpheli 28 Mayıs 2014 günü saat:22.00 sıralarında görevlilerimizce yakalanmıştır” denildi.
Olayın müşteki ile şüphelinin cafede alkollü bir şekilde karşılıklı küfürleşmeleri sonucunda kavga soncu çıktığı saptandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x