Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Hekim Kadrosunu Genişletiyor

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:38
Bu haber 78587 kez okundu

Kurulduğundan beri Gaziantep’in yanı sıra bölgede sağlık alanında birçok başarıya imza atan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, güçlü ve başarılı hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor.Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Rıdvan...

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Hekim Kadrosunu Genişletiyor

Kurulduğundan beri Gaziantep’in yanı sıra bölgede sağlık alanında birçok başarıya imza atan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, güçlü ve başarılı hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Rıdvan Sami Acar da Özel Sani Konukoğlu Hastanesi hekim kadrosunda yerini aldı.
“Sağlıksız Beslenme ve Hareketsiz Yaşam Tarzı”nın yol açtığı obezite ve ilişkili sağlık sorunları yanında boyun, bel ve bacak ağrıları ile seyreden duruş (postür) bozuklukları gibi son yıllarda giderek artan sağlık sorunlarını tedavi edici ve önleyici tıp uygulamalarına önem veren Dr. Acar, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.
Aydın’ın Söke ilçesinde 1956 yılında doğan Dr. Acar, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapan Dr. Rıdvan Sami Acar, 1988 yılından itibaren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapıyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x