19 gündür kaldırılamayan heyelan!

20 Şubat 2020 Perşembe 09:33
Bu haber 1334 kez okundu

01.02.2020’de Karadeniz Sahil Yolu Atatürk Bulvarı üzerinde meydana gelen heyelanın üzerinden 19 gün geçmesine rağmen, yolda herhangi çalışmaya başlanmadı. Heyelan nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu’na kayan toprak ve taşların kaldırılmaması eleştirilere sebep oldu.

19 gündür kaldırılamayan heyelan!

Sponsor Reklamlar

Karadeniz Sahil Yolu'nun Taşbaşı Mahallesi mevkisinde 1 Şubat’ta heyelan meydana gelmiş, yamaçtan kopan toprak ve kaya parçaları, ağaçları da yerinden söküp önüne katarak, Samsun-Ordu karayolunun Ordu istikametine akmıştı.

Çalışma ne zaman başlayacak?

Aradan geçen 19 güne rağmen, heyelan nedeniyle yola dökülen toprak ve taşları kaldırmak için herhangi bir çalışma başlatılmadı. Güvenlik sebebiyle boşaltılan evlerin yanı sıra, Anemon otel önünde de ciddi trafik tehlikesi yaratan alanla ilgili, ne Belediyeden ne de Karayollarından bir açıklama gelmedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi kendi ruhsat verdikleri binayı yıkmak adına bir günde,  4-5 iş makinesi getirip işleme başlayabiliyorken, bu bölgede hala bir çalışmanın başlamaması kafa karıştırıyor. Ordu Yorum/Celal Demetgül

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x