4. Geleneksel Sosfest
banner66

4. Geleneksel Sosfest

01 Mayıs 2019 Çarşamba 10:34
Bu haber 3342 kez okundu

Ordu Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunda yılsonu festivali olan “4’üncü Geleneksel Sosfest” kapsamında yakın zamanda hayatını kaybeden Dr. Öğretim Üyesi Saffet Sarı için anma ve Aşçılık programı öğrencilerinin kepçe devir teslim törenleri gerçekleştirildi.

4. Geleneksel Sosfest

Sponsor Reklamlar

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Doç. Dr. Cemile Bahtiyar Karadeniz yapılan bu etkinliğin yakın zamanda hayatını kaybeden Dr. Öğretim Üyesi Saffet Sarı’nın vermiş olduğu ders kapsamında düzenlendiğini belirterek "Geleneksel hale getirdiğimiz Sosfest programının 4’üncüsünü gerçekleştirirken aynı zamanda yakın bir zamanda kaybettiğimiz değerli hocamız Dr. Öğretim Üyesi Saffet Sarı'yı özlem ve rahmetle anmak için burada toplandık. Saffet hocamız bizim için arkadaştan öte bir dost, kardeş, ağabey, öğrencileri için de hocadan öte bir babaydı. Eksikliğini gün geçtikçe daha fazla hissediyoruz. ” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Aşçılık programı öğrencilerinin kepçe devir teslim töreni ile devam etti. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder