A Koleji’nin ‘Altı’ çıktı!
banner66

A Koleji’nin ‘Altı’ çıktı!

18 Ocak 2019 Cuma 17:20
Bu haber 439 kez okundu

Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde Ordu’yu temsil eden Ordu İEF A Koleji, sahasında konuk ettiği Mersin Gelişim karşısında parkeden mağlup ayrılarak kötü gidişini durduramadı ve üst üste 6.mağlubiyetini aldı.

A Koleji’nin ‘Altı’ çıktı!

Sponsor Reklamlar

 İlk kez mücadele ettiği Kadınlar Profesyonel Basktbol Ligi’nde ilk sezonunda yaptığı transferlerle gözünü mutlak zirve için diken Ordu İEF A Koleji’nde işler yolunda gitmiyor. En kötü Play-Off oynamak isteyen A Koleji, sahasında konuk ettiği Mersin Gelişim karşısında başa baş oyun ortaya koysa da parkeden üzülerek ayrılan taraf oldu.

Rakibi karşısında istatistik olarak geride olsa da oyundan hiçbir zaman kopmayan Ordu İEF Koleji, ilk periyodu 26-27 ilk yarıyı ise 44-48 geride kapattı. Tek üstün bitirdiği 3.periyod sonucunda genel toplamda 63-66 geride olan Ordu temsilcisi, parkeden 83-90 yenilgi ile ayrıldı.

Son altı maçtır kazanamayan ve hedefinden emin adımlarla geriye doğru giden Ordu İEF A Koleji’nde Marcedes Walker’ın 30 sayılık performansına takım arkadaşları katkı sağlayamayınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Ordu temsilcisi önümüzdeki hafta Akdeniz Üniversitesi’ne konuk
olacak. SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder