Aidatlara yüzde 10 indirim
banner66

Aidatlara yüzde 10 indirim

07 Ocak 2019 Pazartesi 09:36
Bu haber 338 kez okundu

Ordu OSB Müteşebbis Heyeti gerçekleştirdiği toplantıda, sanayicilere ve reel sektöre destek amacıyla, Ordu OSB'de faaliyet gösteren ve toplamda 4 bin 400 kişinin istihdam edildiği işletmelerin ödediği aidatlarda 2019 yılı için yüzde 10 indirim yapma kararı aldı.

Aidatlara yüzde 10 indirim

Sponsor Reklamlar

Ordu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Seddar Yavuz başkanlığında yapıldı.

 

Toplantı gündeminde olan konuların görüşülüp karara bağlandığı toplantıda, Ordu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işletmeleri rahatlatacak kararlar alındı.

 

Ordu OSB Müteşebbis Heyeti gerçekleştirdiği toplantıda, sanayicilerimize ve reel sektöre destek amacıyla, Ordu OSB'de faaliyet gösteren ve toplamda 4.400 kişinin istihdam edildiği işletmelerin ödediği aidatlarda 2019 yılı için %10 indirim yapma kararı aldı.

 

Toplantıda ayrıca, Ordu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve kiralık olan işletmelerin yıllık kira bedellerinin TEFE-TÜFE oranına göre değil, %10 oranında artış yapılması karar bağlandı. 

 

Ordu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısında alınan bu iki kararla Ordu OSB’de faaliyet gösteren işletmelere bir nebze olsun destek sağlanmış oldu. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder