Ali Erbaş devlet midir?

Bu haber 931 kez okundu

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel: “ AKP Genel Başkanı Erdoğan ne yazık ki çok talihsiz bir açıklama ile “Ali Erbaş’a yapılan devlete yapılmış sayılır” dedi. Kişiler ne zamandan beri devlete eş tutuluyor? Biz o, kişilerin devlete eş tutulduğu dönemleri, 15 Temmuz’da kapattık biliyorduk.”

Ali Erbaş devlet midir?

Sponsor Reklamlar

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel’in açıklaması şöyle: “Devlet yerine koyduğunuz Ali Erbaş kimdir ki bütün bakanlarınız, milletvekilleriniz, bürokratlarınız “Ali Erbaş yalnız değildir” kumpanyası yapıyorlar?

Ali Erbaş devlet ise, TOKİ faizine caiz diyen, cennetten arsa pazarlayan milli emlak mıdır?

Ali Erbaş devlet ise, Kanal İstanbul fetvası veren kamu ihale kurumu mudur?

Ali Erbaş devlet ise, imamlıktan üniversite öğretim görevlisine dönüştürülüp torpillenen kardeşi devlet tahvili midir? 

Ali Erbaş devlet ise, görevde olduğu süre boyunca 10 Kasım’lar, 30 Ağustoslar ve 29 Ekimler’de hiçbir hutbede Atatürk adını anmamak gaflet değil midir?

Ali Erbaş devlet ise, AKP’li belediye başkanlarının, milletvekili adaylarının camileri stüdyoya çevirmesine ses çıkarmamak dalalet değil midir?

Ali Erbaş devlet ise, Adil Öksüz'e doktora vermek, Abant toplantılarına katılmak hıyanet değil midir?

Minaresinden minberine duvarından bahçesine camiler siyaset alanına çevrilmişken, Milli Egemenliğin 100. Yılında tüm milletin talebine rağmen 100 yılda 1 defalık, bu ülkede ezanların rahatça okunmasını sağlayan, bağımsızlık sembolümüz İstiklal Marşımıza camileri açmayan Ali Erbaş tabiki yalnız değildir.

Bütün Cumhuriyet ve Atatürk düşmanları da yanındadır.” Haber Merkezi


Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x