Altınordulular aynı sofrada buluşacak
banner66

Altınordulular aynı sofrada buluşacak

06 Mayıs 2019 Pazartesi 09:46
Bu haber 2899 kez okundu

Altınordu Belediyesi tarafından Tayfun Gürsoy Parkı’nda (Ordu Lisesi karşısı) kurulacak olan iftar çadırında her gün ortalama 1300 kişiye iftar yemeği verilecek.

Altınordulular aynı  sofrada buluşacak

Sponsor Reklamlar

Altınordu Belediyesi gerçekleştirdiği sosyal faaliyetlerle vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor. Bu kapsamda bolluğun ve bereketin eksik olmadığı, birliğin ve hoşgörünün arttığı, yardımlaşma dini olan İslam’ın güzelliklerini yansıtan ve on bir Ayın Sultanı olarak adlandırılan Ramazan ayı için hummalı bir çalışma sürdüren Altınordu Belediyesi hazırlıklarını tamamladı.

Yapılan hazırlıklar kapsamında her yıl uygulanan ‘Altınordu Belediyesi Geleneksel İftar Çadırı’ uygulaması bu yılda devam edecek. Bu çerçevede Ordu Lisesi karşısında bulunan Tayfun Gürsoy Parkı’nda kurulacak olan iftar çadırında ihtiyaç sahipleri, öğrenciler, nöbetçi kamu çalışanlarına ve Ordululara Ramazan ayı süresince her gün ortalama 1300 kişilik iftar yemeği verilecek. Ramazan ayı boyunca iftar çadırının yanı sıra mahallelerdeki ihtiyaç sahipleri de belirlenerek gıda yardımları yapılacak. Bu yıl ayrıca geçmiş yıllardan farklı olarak mahalle iftarları uygulaması yapılmayacak.

Kurulan Altınordu Belediyesi Geleneksel İftar Çadırı ile bir araya gelecek olan binlerce Altınordulu, kardeşlik ve dayanışma duygularını hep birlikte yaşayacak. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder