Amatörün gözü Ünye 1957 Spor’da!
banner66

Amatörün gözü Ünye 1957 Spor’da!

08 Ocak 2019 Salı 09:27
Bu haber 359 kez okundu

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de ikinci yarı öncesinde kadrosu dağılan ve yönetim anlamında belirsizliğini koruyan Ünye 1957 Spor’un durumu Ordu 1.Amatör Lig şampiyonunun durumunu etkileyebilir.

Amatörün gözü Ünye 1957 Spor’da!

Sponsor Reklamlar

 Yaptığı Seçimli Kongrede aday bulamayan ve iki kez kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’da gözler yeni yönetim arayışı içinde olurken, Ordu 1.Amatör’de mücadele eden takımların gözü ise Ünye 1957 Spor’da. Ünye 1957 Spor’un lig sonundaki yeri ve kadro yapısı, Amatör şampiyonu olacak takımın kaderini de belirleyecek.

Takımdan ayrılan
ayrılana!

Sezonun ilk yarısında mücadele eden futbolcular takımdan teker teker ayrılırken, Ünye 1957 Spor yeni yönetim yapmazsa takımda kimse kalmayacak. Bu senaryo gerçekleşirse Yeşil-Beyazlılar sezonun ikinci yarısında ya genç takımda mücadele edecek ya da maçlara çıkmayacak.

Amatör sezon sonunu bekliyor

Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olacak takım, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’da Ordu temsilcilerinden şampiyon çıkmaması halinde, kontenjanından dolayı kırmızı çizgi (son 2 sıra) hariç sıralama olarak alt sırada kalan takımla BAL Play-Out maçı oynayacak. Ünye 1957 Spor’un altyapı ile devam etmesi halinde Ordu Amatörü şampiyonunun üst lige çıkma ihtimalinin daha güçlü olduğu konuşuluyor.
Ünye 1957 Spor’da, eski başkanlardan Osman Çakıroğlu’nun yeni başkan olması bekleniyor. 
SAMET KARADAĞ/ ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder