Anonim Şirketi için Savaş Şimşek geliyor!
banner66

Anonim Şirketi için Savaş Şimşek geliyor!

13 Mart 2019 Çarşamba 09:26
Bu haber 465 kez okundu

Ordu 1.Amatör Lig’de şirketleşme yolunda önemli adımlar atan Orduspor’da, Kulübün Anonim Şirketine taşınması yolundaki en önemli adım olan Şirket Başkanlığı’na Savaş Şimşek geliyor.

Anonim Şirketi için Savaş Şimşek geliyor!

Sponsor Reklamlar

 Orduspor’un 52.yıl kutlamalarını yaptığı 8 Mart tarihinde önemli açıklamalarda bulunan Divan Kurulu Başkanı Mahir Akdere, ‘Orduspor Kulübü Derneği ile ortak kurduğumuz Anonim Şirketi’ni sıfır borç ile çok sevdiğimiz bir arkadaşımıza devrederek, kulübün logosunu ve armasını birleştirdik’ açıklamalarını yapmıştı. Akdere’nin açıklamaları sonrasında Anonim Şirketi’nin yeni başkanı kim olacağı merak edilirken, Savaş Şimşek olacak.

Reiss Bananas markasıyla oluşturduğu meyve ve sebze halinde, kurumsal meyve toptancılığı yapan iş adamı Savaş Şimşek’in, geçtiğimiz aylarda Orduspor’a Başkan olma konusunda son çalışmalarını yaptığı bilinirken, Kulüp kongre sonrasında kayyuma kalmıştı.
Her hafta Divan Kurulu üyeleri ve futbolcularla görüşme içerisinde olan Savaş Şimşek’in, Orduspor iyi yerlere gelmesi için çalışmalara başladığı biliniyor.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder