Atatürk'ün adı verildi
banner66

Atatürk'ün adı verildi

12 Ocak 2018 Cuma 10:15
Bu haber 789 kez okundu

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz; "Tamamen farklı bir görünüme kavuşan rıhtımı, milli değerimiz olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini en iyi şekilde yaşatmak amacıyla 19 Eylül Atatürk Rıhtımı olarak adlandırmayı uygun gördük." dedi.

Atatürk'ün adı verildi

Sponsor Reklamlar

Ordu Büyükşehir Belediyesinin il genelinde sürdürmekte olduğu ve hayata geçireceği projelerle ilgili Meclis üyelerine bir sunum yapan Başkan Yılmaz, yatırımların son durumunu açıkladı.

Spor tesislerinin adı değişti

Karşıyaka’da yapımını tamamladığımız tenis kortları ve futbol sahalarına 6 yabancı dil bilen, özellikle okçuluk başta olmak üzere farklı spor dallarıyla ilgilenen ve tarihimizin müstesna şahsiyetlerinden biri olan Fatih Sultan Mehmet’in adını vermiş bulunuyor ve burayı spor tesisleri olarak değiştiriyoruz.

19 Eylül Atatürk Rıhtımı

Yaptığımız çalışmalar ile tamamen farklı bir görünüme kavuşan rıhtımın ise milli değerimiz olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini en iyi şekilde yaşatmak amacıyla 19 Eylül Atatürk Rıhtımı olarak adlandırmayı uygun gördük.

1010 No’lu Sokak’a Şehit Birol Yıldırım’ın Adı Verildi

Yine Altınordu ilçemizde açtığımız alternatif güzergâhlardan biri olan 1010 Sokak’ı, canını bu vatan için feda eden şehidimiz Birol Yıldırım’ın adını vererek Şehit Birol Yıldırım olarak değiştirmeyi uygun gördük.  Haber Merkezi

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler AtatürkünAdıVerildi

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder