Ata'yı özlemle anıyoruz
banner66

Ata'yı özlemle anıyoruz

09 Kasım 2018 Cuma 17:39
Bu haber 402 kez okundu

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan: "Ulu Önderimizi, aramızdan ayrılışının 80’inci yıldönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.”

Ata'yı özlemle anıyoruz

Sponsor Reklamlar

Mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük bir devlet adamı olduğunu ifade eden Başkan Tezcan, 10 Kasım’ı bir matem gününden ziyade, emanet ettiği eserleri anlayarak geçirilmesi gerektiğini belirtti. Başkan Tezcan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“10 Kasım Türk milleti için, büyük önderini anma günü olduğu kadar, sahip olduklarının değerini bilerek, ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığını gösterme günüdür. Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder’imizin ebediyete uğurladığımız 10 Kasım’ı, bir matem gününden ziyade, O’nu ve eserlerini bir kez daha anlamaya çalışarak geçirmeliyiz. Bir askeri deha olmanın yanı sıra, büyük bir devlet adamı ve bir lider olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kaybının büyüklüğünü, Türk milletinin kalbindeki yerini ve sevgisini vefatının 80’inci yılında dahi derinden hissediyoruz." Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder