Baba ocağında yoğun ilgi
banner66

Baba ocağında yoğun ilgi

28 Mart 2019 Perşembe 12:27
Bu haber 831 kez okundu

CHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe gittiği her mahallede büyük bir ilgiyle karşılanan baba ocağı olan Taşlıçay Mahallesi’nde karşılama ve yoğun ilgi karşılandı.

Baba ocağında yoğun ilgi

Sponsor Reklamlar

Taşlıçay Mahallesi’ne toplantıya katılmak üzere giden Ulaş Tepe’yi mahallelileri bağrına bastı. Meşalelerle coşkulu bir kalabalığın karşıladığı Tepe’ye yoğun tezahürat yapıldı. 

İlk Talip Şen’in elini kaldıracağım 

Mahallesinin seçim tartışmalarına son noktayı koyduğunu kaydeden ve seçim atmosferinde kimsenin birbirini kırmamasını isteyen Tepe, “Hepimiz bu toprakların evlatlarıyız. Biz kazandığımızda kimse kaybetmeyecek. Biz herkesi bütünleştireceğiz, herkes bizim için değerli. Yıllarca belediyeye hizmet etmiş, Talip Şen ağabeyim de başta olmak üzere, yaşayan bütün başkanlarımızın tecrübelerinden yararlanacağız. Seçim gecesi kazandığımızda Talip başkanımızı da yanımıza alarak, onun da elini kaldırarak başarımızı birlikte kutlayacağız. Ayrımız gayrımız yok” dedi. 

Seçimler bayrak yarışıdır

Seçimlerin savaş değil bayrak yarışı olduğunu söyleyen Ulaş Tepe, “Deneyimli ve heyecanlı bir ekibimiz var. Gülyalı’ya hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. Biz yapacaklarımızı anlatıyoruz. Rakibimiz de yaptıklarını anlatacak. Gülyalılılar yapılanları, yapılmayanları görüyor. Halkımız geçmişin muhasebesini yaparak geleceğinin kararını verecek. İnşallah 31 Mart akşamı bayrağı devralmış olacağız” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder