Bahadır sağlına kavuştu
banner66

Bahadır sağlına kavuştu

22 Ekim 2018 Pazartesi 09:38
Bu haber 375 kez okundu

İstanbul Maltepe’de düzenlenen Ordu Tanıtım Günleri etkinliğinin 4 Ekim 2018 günü yapılan açılış töreni için canlı yayın hazırlığı esnasında elektrik akımına kapılarak ağır yaralanan Altaş TV Kameramanı Bahadır Bedir, tedavi gördüğü hastaneden taburcu olarak Ordu’daki evine döndü.

Bahadır  sağlına  kavuştu

Sponsor Reklamlar

Elektrik çarpması sonucu 15 gün süreyle Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördükten sonra Ordu’daki evine ve sevdiklerine kavuşan Bahadır Bedir’i, Vali Seddar Yavuz evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 

Bahadır Bedir’i, Altınordu ilçesi Akyazı mahallesindeki evinde ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, Bahadır Bedir’in iyileşip tekrar ailesine ve sevdiklerine kavuşmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

  

Bahadır’ın yaşadığı kaza sonrası tedavi sürecinde manevi desteğini esirgemeyen Vali Seddar Yavuz’a teşekkür eden Bahadır Bedir babası Uğur Bedir, “Oğlumuzun başına gelen kazayı öğrenir öğrenmez hastaneye koşan, hastane başhekimi ve doktorları ile temas kuran, sonrasında sağlık durumu hakkında sürekli bilgi alarak bizlerden manevi desteğini esirgemeyen Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder