Başkan eşlerini ağırladı
banner66

Başkan eşlerini ağırladı

02 Mayıs 2019 Perşembe 09:40
Bu haber 3578 kez okundu

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Ordu il genelindeki belediye başkanlarının eşleri ile bir araya geldi.

Başkan eşlerini ağırladı

Sponsor Reklamlar

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi'nin ardından belediye başkanlığına seçilen belediye başkanlarının eşlerini Vali Konağı’nda ağırlayan Bayan Yavuz, kendileri ile tanışmak ve istişarede bulunmak istediğini söyledi.

 

Belediye başkanlarının eşlerini, Vali Konağı’nda ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirten  Selda Yavuz, seçimlerin hayırlı olması temennisinde ve başarı dileğinde  bulundu.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu Belediyesi ile İlçe Belediye Başkanlarımızın eşlerini yakından tanımak, aynı zamanda  eşlerinde birbirleri ile tanışmasını sağlamak amacıyla böyle bir program düzenlediğini söyleyen Bayan Yavuz, sosyal amaçlı ziyaret ve etkinlikleri kapsamında yapmakta olduğu aile ziyaretleri ile ilgili de bilgiler verdi.

 

Şehit ve gazi aileleri, engelliler, yaşlılar, devletin koruması altında bulunan çocuklar ile gençlere yönelik sosyal içerikli faaliyetlerde bulunduğunu anlatan  Selda Yavuz, ekonomik yoksunluk içinde bulunan aileleri de evlerinde ziyaret ederek, hatırlarını sorduğunu ifade etti. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder