Bem-Bir-Sen’den ziyaret!

24 Ocak 2020 Cuma 10:06
Bu haber 1579 kez okundu

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Başkanı Levent Uslu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

Bem-Bir-Sen’den ziyaret!

Sponsor Reklamlar

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu’nun yanı sıra ziyarete Bem-Bir-Sen Ordu Başkanı Rahmi Çakar, Büyükşehir Belediyesinin üst yönetimi ve üyeler katıldı.

 

Amaçlarının Ordu’ya hizmet etmek olduğunu dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak çok güzel çalışmalara imza atıyoruz. Ordu’muzu hem marka şehir hem de kalkınmada örnek alınacak bir il haline getirmek istiyoruz. Yeni hedeflerimiz var. Ordu için sevgiyi büyütmeyi hedef aldık. Ben yok, biz yok, siz varsınız diye anlamlı bir stratejiyle başladık. Buradaki amacımız Ordu’ya hizmet etmek. Şehrimize hizmet ederek de ülkemize hizmet etmiş olacağız. Düşünen Ordu, Üreten Ordu ve Yarışan Ordu’da hepimizin yarışması gerekiyor. Herkesin gayretli olmasını istiyorum. Herkes gönlünü ortaya koysun. Gönül belediyeciliği dediğimiz olay budur.  Burada ki bütün mesele adaletli ve erdemli olmak.” dedi.

 

“Ordu herkesin transfer olmak istediği bir il olacak”

 

Millete hizmetin kalitesini artıracaklarını belirten Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu ise “Bizlerin yapacağı memur, hizmetli, işçi ve emekçi olarak Ordu’muza, milletimize olan hizmetin kalitesini daha da artırmak.  Vatandaşımıza güler yüzümüzü sunmak. Bunu kişiler için değil vatanımız ve milletimiz için yapmamız lazım. Bem-Bir-Sen Başkanı ve bir Türkiye vatandaşı olarak sizden bunu istiyorum. Pasta büyürse payda büyür, pasta küçülürse payda küçülür. Bizim tek amacımız budur.” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x