"Birlikte çalışacağız"
banner66

"Birlikte çalışacağız"

11 Ocak 2019 Cuma 09:29
Bu haber 406 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Gülyalı Belediye Başkan Aday Adayları birliktelik pozu verdi. 31 Mart Yerel Seçimleri için Gülyalı’da Cumhuriyet Halk Partisi’nden belediye başkanlığı için aday adaylığı başvuru yapan Zafer Altan, Ahmet Yüce ve Ulaş Tepe bir araya geldi.

"Birlikte çalışacağız"

Sponsor Reklamlar

Ulaş Tepe’nin CHP tarafından Türkiye’nin en genç belediye başkan adayları içerisinde açıklanmasından sonra diğer aday adayları da destek açıklamasında bulundu.

Birlikte çalışarak, Gülyalı’da sevginin kazanmasına ve halkın belediyeciliğinin kazanmasına katkı sağlayacaklarını belirten Ahmet Yüce ve Zafer Altan, küslük, kırgınlık olmadan halkın dertlerine derman olacak belediyecilik için Ulaş Tepe’yle birlikte çalışacaklarını belirttiler.

Parti içerisinde hizmette kırgınlık, ayrılık olmayacağını belirten Ulaş Tepe, “Bu süreçte aday adayı olan Ahmet Yüce ve Zafer Altan’a seçim çalışmalarıma destekleri için teşekkür ediyorum. Parti içinde bir demokrasi örneği sergiliyoruz. Hepimizin derdi Gülyalı ve birlikte çalışarak bunu başaracağız.” açıklamasında bulundu. Haber Merkezi

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder