“Bizim için evde kalın”

23 Mart 2020 Pazartesi 09:39
Bu haber 26283 kez okundu

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri içinde bulunduğumuz süreci en iyi şekilde atlatabilmek için halkın yoğun olarak bulunduğu alanlarda dezenfekte çalışmalarını en üst seviyelere taşıdı ve caddeleri köpüklü suyla yıkadı.

“Bizim için evde kalın”

Sponsor Reklamlar

10 kişiden oluşan temizlik ekibi trafiğe kapalı ticaret alanlarında, Reşadiye caddesi, Sakarya Caddesi, Yeni Kumru Caddesi, Hacı Hulusi Baba Caddesi başta olmak üzere şehrin her noktasında köpüklü yıkama çalışmalarına devam ediyor. Temizlik ekiplerinin caddeleri köpüklü suyla yıkamaları esnaf ve vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.


Fatsa Belediyesi Çevre Mühendisi Erdem Yuva gerçekleştirilen çalışma ile ilgili yaptığı açıklamada, “Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’ın talimatları doğrultusunda mesai mefhumu gözetmeksizin temizlik ekibimizle çalışmalarımıza artan ivmeyle devam ediyoruz.  Korona virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir mantığından yola çıkarak, salgın hastalıklara karşı kurumsal alanlarda devam eden dezenfeksiyon çalışmalarımız bu süreci atlatana dek en üst seviyede devam edecektir.” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x