"Borcumuz yok!"
banner66

"Borcumuz yok!"

12 Ocak 2018 Cuma 10:16
Bu haber 812 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Büyükşehir Belediyemizin herhangi bir vergi borcu olmadığına dair resmi belgeyi Meclis üyeleri ve kamuoyuyla paylaşıyoruz” dedi.

"Borcumuz yok!"

Sponsor Reklamlar

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, Ocak ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Enver Yılmaz’ın yatırımlarla ilgili gerçekleştirdiği sunumun ardından, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. 

Toplantıya başlamadan önce konuşma yapan Başkan Yılmaz, “2018 yılının ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini ve iyi bir çalışma yılı olmasını gönülden temenni ediyorum. Ayrıca taşeron yasasının devreye girmesiyle birlikte hem Büyükşehir Belediyesi olarak bizim bünyemizde hem de diğer belediyelerde çalışan kardeşlerimiz kadroya geçirildiler. Bu konuda Hükümetimize teşekkür ederken, kendilerine de hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Belgeleri paylaştı

Başkan Yılmaz, borç durumuyla ilgili bazı kesimlerden itirazlar geldiğini söyleyerek, “Borç durumuyla ilgili bazı kesimlerden itirazlar var ancak biz sözümüzün arkasındayız. Büyükşehir Belediyemizin herhangi bir vergi borcu olmadığına dair resmi belgeyi Meclis üyeleri ve kamuoyuyla paylaşıyoruz” diye konuştu.

Kurul Kalesi’ne giden yol yapılacak

Ulaşım Dairesi Başkanlığının Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Kurul Kalesi’ne giden Altınordu - Ulubey Devlet Karayolundan itibaren 6,7 km uzunluğundaki yol güzergâhının modern tekniklere uygun şekilde yapımı için Kültür ve Turizm Bakanlığından yeterli miktarda şartlı nakdi yardım talebinde bulunulması teklifi kabul edildi. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler BorcumuzYok
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Hasan karamustafaoğlu 10 ay önce yorumlandı

Araziyi vererek vergş borcunu kapatmak güzelde, Haberde keşke kullanılan krediler kimin borcu olduğunu da sorsaydınız..

0 Kişi beğendi.