Çambaşı’na bungalov ev!

15 Kasım 2019 Cuma 09:38
Bu haber 1909 kez okundu

Türkiye'de denize ve havaalanına en yakın kayak merkezinin içinde bulunduğu Çambaşı Doğa Tesisleri’nde 12 adet bungalovların yapımına başlandı.

Çambaşı’na  bungalov ev!

Sponsor Reklamlar

4 mevsim iklim şartları göz önünde bulundurularak yalıtımlı bir şekilde inşa edilen evler iki tip planlandı. Biri 100 metrekare ebatlarında asma katlı, diğeri 57 metrekare dubleks olarak projelendirilen bungalovlar içerisinde bir evde bulunan tüm eşyalar yer alacak şekilde inşa edilecek.

 

Doğa ile iç içe

Çambaşı Doğa Tesisleri’nin hakim noktasında, kayak yapanların kuş bakışı izlenebileceği yerde bulunan evler,  klasik konaklama anlayışının dışında doğa ile iç içe, kış aylarında kayak sporu ile ilgilenenleri, yaz aylarında ise yeşilin tadını doya doya çıkartmak isteyenleri bekliyor.

 

Kış sezonunda hizmete sunulacak

4 mevsim yerli ve yabancı misafirlere hizmet verecek olan bungalovların bu kış sezonunda hizmete sunulması amaçlanıyor. Çambaşı Doğa Tesisleri içerisinde restoran, aperatif yiyecek ve içecek yerleri, konaklama, kayak, kızak, snowboard kiralama, telesiyeji ve yeni açılan kayak pistleriyle kış sezonuna hazır hale getiriliyor. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ibrahim koksal 8 ay önce yorumlandı

Cok güzel olmuş tel yszarmisin kiralamak için

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ibrahim koksal 8 ay önce yorumlandı

Cok güzel olmuş tel yszarmisin kiralamak için

0 Kişi beğendi.