Çambaşı’nda cephe iyileştirme projesi!

16 Nisan 2020 Perşembe 13:27
Bu haber 1570 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçelerinde gerçekleştirdiği cephe iyileştirme projesini, şehrin önemli turizm noktalarından biri olan Çambaşı yayla merkezinde de uygulayacak.

Çambaşı’nda cephe iyileştirme projesi!

Sponsor Reklamlar

Kabadüz İlçesi sınırları içerisinde bulunan Çambaşı Yaylası’nın merkezinde uygulanacak proje kapsamında 62 adet binanın cephesinde iyileştirme çalışması yapılacağının müjdesini veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler,  “Çambaşı yaylamız bizim misafir odalarımızdan birisi. Misafir odası evin en özen gösterilen alanlarından birisidir. Bu nedenle doğal, tarihi ve kültürel kimliği ile dikkat çeken Çambaşı yaylamız da özel bir ilgiyi hak ediyor.  Yayla merkezinde 62 adet binada yapacağımız cephe iyileştirme projesi kapsamında, yaylanın yöresel kimliğine uygun olarak binaların cephesinde ahşap giydirme ve mantolama çalışması yapacağız” dedi.

 

Vizyonunu değiştirecek

 

Projenin Büyükşehir ve DOKA işbirliği ile hayata geçirileceğini söyleyen Başkan Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi, DOKA (Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı) işbirliğiyle hayat bulacak proje kapsamında güzel ve özel bir iş ortaya çıkmış olacak. Gerçekleştireceğimiz bu çalışma ile ticari ve turizm hareketliliği olan yerlerden biri haline gelen Çambaşı yayla merkezimizin vizyonunu değiştireceğiz. Yüklenici firmaya yer teslimi yapılan projede çalışmalar kısa zaman içerisinde başlayacak. İlimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Haber Merkezi


Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x