Çarşı Pazar gezisi
banner66

Çarşı Pazar gezisi

22 Kasım 2018 Perşembe 09:50
Bu haber 383 kez okundu

Her fırsatta esnafları ziyaret eden, onların dertlerini, sorunların dinleyen Vali Seddar Yavuz, bugün de Ordu’nun en eski ve yerleşik pazarı olan ‘Çarşamba Pazarı’nı gezdi.

Çarşı Pazar gezisi

Sponsor Reklamlar

Altınordu ilçesinin Düz Mahallesinde haftanın Çarşamba günleri kurulan ‘Çarşamba Pazarı’nın tamamını gezen Vali Seddar Yavuz, pazarın durumu, alış-veriş hareketliliği, sebze ve meyve fiyatları, vatandaşların pazardaki memnuniyeti üzerine pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbette bulundu.

 

Pazarın kurulduğu sokaklarda bulunan esnafları ziyaret ederek, çayını içen Vali Seddar Yavuz, esnaflardan ticari faaliyetleri ve ekonomik durumla ilgili bilgiler aldı. 

 

Pazarda karşılaştığı vatandaşların kendisine iletmek istediği sorun, şikayet ve talepleri de dinleyen Vali Yavuz, kendisine iletilen konuları takip ederek, en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını ifade etti. 

 

İlk defa pazarda bir vali gördüklerini ifade eden ve şaşkınlıklarını gizleyemeyen pazarcı esnafı alış-veriş yapan vatandaşlar, Vali Seddar Yavuz’a teşekkürlerini ilettiler. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder