Cemal Enginyurt’a tepkiler çığ gibi!
banner66

Cemal Enginyurt’a tepkiler çığ gibi!

04 Ocak 2019 Cuma 17:03
Bu haber 953 kez okundu

Geçen sezon Yeni Orduspor’un 3.Lig’e yükselmesiyle birlikte Kulüp yöneticileri ile siyasi isimleri gezmede öncü olan Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, TV52’de katıldığı programda Orduspor ile ilgili söylemleri taraftarların tepkisini çekti.

Cemal Enginyurt’a tepkiler çığ gibi!

Sponsor Reklamlar

 Yaptıkları ile gündemden düşmeyen bir isim olan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Orduspor taraftarlarını yine kızdırdı. Son 1.5 yıldır Yeni Orduspor oluşumun içinde zaman zaman yer alan Enginyurt, TV52’de katıldığı programda gelen soru üzerine Ordu’nun takımı 1967’de kurulan Orduspor derken taraftarların tepkisini aldı.

Orduspor ile ilgili olumlu cümleler kuran MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’a tepkinin nedeni ise, Ordu 1.Amatör Lig’de lider durumda bulunan ve her geçen gün tribünde kalabalıklaşan bir kitleyle geri dönmüşün sinyallerini veren Orduspor için U dönüşü yaptığı için. Gelen başarılı sonuçlar sonrasında takımın yanında olmaya çalışan Enginyurt’a taraftarlar sosyal medyada büyük tepki gösterdi.
Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu’yu temsil eden bir milletvekili ünvanına rağmen, ayı programda şehirdeki en büyük şirketlerin batması beni ilgilendirmiyor sözüyle de büyük tepki aldı.
SAMET KARADAĞ
/ ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder