CHP heyeti Ordu'da
banner66

CHP heyeti Ordu'da

28 Kasım 2018 Çarşamba 09:28
Bu haber 741 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) vekillerinden oluşan bir heyet, CHP belediye başkanı aday adaylarıyla görüşmek ve kamuoyu yoklaması için Ordu'ya geldi.

CHP heyeti Ordu'da

Sponsor Reklamlar

 Vekiller arasında; Heyet Başkanı, Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız,  Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Ankara Milletvekili Servet Ünsal yer alıyor.

 

Heyet, 19 ilçe başkanı ile toplantı yaparak yerel seçimle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Gürgentepe, Altınordu, Gülyalı ve Perşembe aday adaylarıyla ilgili birebir görüşme yapıldı.

Heyet bugün ise sahaya inerek STK ziyaretlerinde bulunacak.

 

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınordu'da anket yaptırdı. Genel merkezin  yaptırdığı ankette Altınordu Belediye Başkan aday adaylığı için başvuran Hüseyin Akdeniz, Aytekin Öztürk, Bülent Akpınar ile birlikte Ordu eski Belediye Başkanlarından Kazım Türkmen’in oğlu Makine Mühendisi Berat Türkmen ile Ordu Belediyesi eski Başkan Yardımcılarından şehir plancısı Birol Yılmaz'ın isminin geçtiği gelen bilgiler arasında.
Ordu Yorum/Neşe Çakar Erkin

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder