CHP'den Erbaş'a kınama!
banner66

CHP'den Erbaş'a kınama!

13 Kasım 2018 Salı 10:12
Bu haber 1012 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu İl Başkanı Yusuf Furtun: "Atatürk’ün kurduğu Diyanet İşleri Başkanlığı’nın başındaki Ali Erbaş'ı, Atatürk düşmanı fesli Deli Kadir’i resmi kıyafetiyle ziyaretinden dolayı şiddetle kınıyoruz."

CHP'den Erbaş'a kınama!

Sponsor Reklamlar

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı kınayan Yusuf Furtun; "Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 10 Kasım’daki ölüm yıldönümünde Anıtkabirde Ulu önderimizi ziyaret edip kabrinde kuran okuması gerekirken, Atatürk'ten nefret eden, Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu’nu, ziyaret eden Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın da bu ziyaretiyle Kadir Mısıroğlu ile aynı zihniyette olduğu artık tartışma götürmez. Yunan'ı Türk ordusuna tercih eden bir adamın yanına ziyarete giden kişinin bir dakika bile görevinde tutulmaması gerekiyor.

Herkesin İslam’ı doğru ve iyi bir şekilde öğrenmesi amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığını kuran Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına sahip çıkmayan bu davranışıyla da ret etmiş görünen, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, bizim vergilerimizle aldığı o maaşının her bir kuruşunu hak etmemişken vatandaşın bağışlarıyla da saltanat sürmektedir. Mustafa Kemal’e zerre muhabbeti olanı cenazesinde istemeyecek derecede Mustafa Kemal’den nefret eden birinin, yanında olan destekçilerini şiddetle kınıyoruz." diye konuştu. Haber Merkezi

 

 

                                                                                               

 

 


Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Zeki Aydın 7 ay önce yorumlandı

Derhal İstifa etmelidir .

0 Kişi beğendi.