CHP’den ziyaret!

09 Mart 2020 Pazartesi 09:17
Bu haber 1209 kez okundu

Ordu CHP İl Başkanı Atila Şahin, Altınordu İlçe Başkanı Yelda Dalak ve İl İlçe Yöneticileri 1-7 Mart Muhasebe Haftasını Kutlamak İçin Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş'ı ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

CHP’den ziyaret!

Sponsor Reklamlar

Ziyaret nedeniyle memnuniyetini ifade eden Oda Başkanı Bahadır Baş; 1-7 Mart Muhasebe Haftasını çeşitli etkinlikler ile kutladıklarını, mesleğin tanıtımı için çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Baş; “Kayıtdışı ekonominin önlenmesi, mükelleflerin vergilerini doğru bir şekilde hesaplama sorumluluğu ile faaliyette bulunuyoruz” dedi.

Baş; “Ziyaretiniz için bütün Meslektaşlarımız adına teşekkür ediyor yeni seçilen her iki başkana görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

CHP İl Başkanı Atila Şahin; Mali Müşavirlerin önemli bir görev üstlendiklerini belirterek; “ Bütün Mali Müşavirlerin Muhasebe haftasını kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret esnasında CHP İlçe Başkanı Yelda Dalak’ın 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü de kutlandı. Başkan Bahadır Baş, Dalak’a çiçek takdim etti. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x