Çocuklar Süper Mario ile eğlendi

22 Kasım 2019 Cuma 09:34
Bu haber 461 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) 2019-2020 tiyatro sezonunda çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli ve öğretici oyunlarla buluşturmaya devam ediyor.

Çocuklar Süper  Mario ile eğlendi

Sponsor Reklamlar

Sezona kısa bir süre önce merhaba diyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında büyükler kadar küçükler için de oyunlara yer veriyor. Her yaşa ve kesime hitap eden programlara ev sahipliği yapan OBBKT’nin gündüz konukları “Süper Mario" isimli oyunu izlemeye gelen minikler oldu.

 

Ordu’da sanatın ve tiyatronun gelişmesi adına her geçen gün önemli çalışmalara imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu bu kapsamda Volkan Taha Şeker’in yazdığı ve Beşir Ariz’in yönettiği “Süper Mario” çocuk oyununu miniklerle buluşturdu. Teknolojinin çocuklar üzerinde bıraktığı etkilerin irdelendiği oyunda, minikler oldukça güzel vakit geçirdi. Sis ve ışık efektleriyle renklendirilen özgün konulu tiyatro gösterisi minikler tarafından beğeni ile izlendi. Eğitici mesajlar da içeren tiyatro gösterisi sırasında miniklerin sevinci yüzlerinden okundu. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x