Çözüm için geliyoruz!
banner66

Çözüm için geliyoruz!

04 Şubat 2019 Pazartesi 10:03
Bu haber 305 kez okundu

CHP Gürgentepe Belediye Başkan Adayı İsa Yazıcı, İstanbul'daki temaslarının ardından, ayağının tozu ile soluğu Gürgentepe-Eskiköy'de aldı.

Çözüm için geliyoruz!

Sponsor Reklamlar

Yazıcı, beraberindeki kalabalık heyetle birlikte, Eskiköy'deki hemşehrileriyle buluştu. Burada köylünün yıllardır süregelen sorunlarını dinleyen İsa Yazıcı, belediye başkanı olup göreve geldiklerinde, alt yapı, ulaşım, su, elektrik gibi sıkıntıların çözümü için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. Gürgentepe 'nin tüm ilçelerinde sıfırdan başlayacakları el değmemiş projelere imza attıklarını dile getiren Yazıcı, Eskiköy sakinlerine bu projelerinden de bahsetti. Yazıcı'nın projeleri vatandaşlardan tam not aldı. 

 

Yazıcı sözlerine şöyle devam etti: " Gürgentepe benim yuvam, atalarımın, annemin, babamın, dedemin bu topraklarda emeği, izi, hatırası var. Bu şehrin öz evladı olarak, Gürgentepe' ye hizmet etmeye and içtim. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile geliyorum. İlçeme hizmet etmek benim için  vefadır, ödenmesi gereken bir borçtur! Bu aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz." Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder