Çözüm istiyoruz!
banner66

Çözüm istiyoruz!

05 Temmuz 2019 Cuma 09:49
Bu haber 215 kez okundu

Fatsa Yukarı Bahçeler Mahallesi sınırları içinde bulunan altın maden işletmesinden vatandaş şikayetçi. Mahalleliler maden nedeniyle yolların toz toprak olduğunu ve nefes almakta zorlandıklarını söyledi.

Çözüm istiyoruz!

Sponsor Reklamlar

Mahalle sakinlerinden Ahmet Sınanmış, altın madeninden kaynaklı patlamalar ve atık sulardan dolayı yaşanılan mağduriyeti dilekçelerde de belirttiğini ve sorunun çözümü için gerekli yerlere başvurularını yaptığını söyledi.

Sınanmış; “Dilekçe vermediğim kurum kalmadı. Maden işletmesinin  faaliyetine karşı değiliz. Tek derdimiz yolumuzun ve su sorunumuzun çözülmesi. Suyumuz kirli akıyor, bırakın içmeyi duş dahi alamıyoruz.” dedi.

Nefes alamıyoruz!

Yol ve kirli su probleminin bir an önce çözülmesini isteyen Ahmet Sınanmış; “Sular kirli, yollar bozuk. Senelerdir yolumuzun asfalt yapılmasını bekliyoruz.  Yol asfalt değil. Ben astım hastasıyım ve nefes alamıyorum. Yetkililere defalarda dilekçe verdim ama hiçbir sonuç alamadım.  Ordu milletvekilleri, siyasiler sesimizi duysun istiyoruz. Su ve yol problemimiz bir an önce çözülmeli.” diye konuştu. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder