Denetimler devam ediyor

28 Ağustos 2020 Cuma 11:04
Bu haber 4648 kez okundu

Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Korona Virüs salgını ile mücadele kapsamında denetim gerçekleştirmeye devam ediyor.

Denetimler devam ediyor

Sponsor Reklamlar

Vali Tuncay Sonel ve Başkan Vekili Celal Tezcan Altınordu ilçesinde yaya trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerde denetim yaptı. Denetim ekipleri ve Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin katılımıyla yapılan kontrollerde vatandaşlara maske dağıtılıp, ateş ölçümleri yapıldı. Aynı zamanda ekipler maske, mesafe ve hijyen kuralları konusunda uyarılarda bulundu.

 

“Ülkemiz olarak üstesinden geleceğiz”


Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve ilgili kurumlarla birlikte denetimlerin yapıldığını belirten Ordu Valisi Tuncay Sonel, “Dünyada ve ülkemizde Covid-19 ile mücadelemiz devam ediyor. Şehrimizde hem Sağlık Bakanlığımızın hem de İçişleri Bakanlığımızın genelgeleri doğrultusunda Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ve ilgili kurumlarımızla birlikte denetimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda Ordu’muzun üç ayrı yerinde stantlar oluşturduk. Vatandaşlarımıza maske takmaları, sosyal mesafeye uymaları ve temizliğe dikkat etmeleri hususunda ekiplerimiz uyarılarda bulunuyor. Maskesi olmayana maske dağıtımı yapıyoruz. Tüm vatandaşlarımız maskelerini düzgün kullansınlar. Mesafeye uysunlar ve temizliklerine dikkat etsinler. İnşallah kurallara uyduğumuzda ülkemiz olarak bunun üstesinden geleceğiz” dedi. Haber Merkezi

 Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x