“Desteğinizi bekliyorum”
banner66

“Desteğinizi bekliyorum”

18 Ocak 2019 Cuma 10:10
Bu haber 1032 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz, adaylık açıklamasının ardından bir değerlendirmede bulunarak, “Altınordu'nun yeniden Karadeniz’in marka kenti olma yolundaki süreçte desteğinizin devamını diliyorum.” dedi.

“Desteğinizi bekliyorum”

Sponsor Reklamlar

Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz, adaylığının duyurulmasının ardından yaptığı açıklamada; “Altınordu kentinin belediye başkanı olmak ve sizlere hizmet etmek için bir yola çıktım. Başkan adaylığım için kararımı vermeden önce sizlerle fikir alışverişinde bulundum. Sizlerin bana verdiğiniz moral ve güç ile adaylık sürecine girdim. Bugün sizlere CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı olarak seslenmenin mutluluğunu yaşıyorum. Beni bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın Genel Başkan Yardımcım Seyit Torun başta olmak üzere, Milletvekilimiz sayın Mustafa Adıgüzel'e, saygıdeğer aday adaylarımıza, CHP il ve ilçe teşkilatlarına, parti üyelerimize ve beni yalnız bırakmayan partili, partisiz tüm hemşerilerime çok teşekkür ederim.

Daha önce başkan yardımcısı olarak hizmet ettiğim kentimize, belediye başkanı olarak sizlere hizmet etme şansının bana verilmesinden doğan mutluluğumu sizinle paylaşıyor, Altınordu'nun yeniden Karadeniz’in marka kenti olma yolundaki süreçte desteğinizin devamını diliyorum.” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder