banner66

Engelsiz bir şehir inşa edilecek!

02 Ağustos 2019 Cuma 16:28
Bu haber 423 kez okundu

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, tüm engellilerin hamisi olduğunu belirterek engelsiz bir şehir inşa etmek, farkındalık oluşturmak ve geleceğin Altınordu’sunu kurmak için gece-gündüz demeden birlikte çalışacaklarını söyledi.

Engelsiz bir şehir inşa edilecek!

Sponsor Reklamlar

İnsan odaklı çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi ‘eşit ve kaliteli’ hizmet anlayışıyla şehre değer katmaya devam ediyor. Belediyecilik alanında birçok çalışmayı hayata geçiren Altınordu Belediyesi dezavantajlı gruplara yönelik gerçekleştirdiği özel hizmetlerle de vatandaşların takdirini kazanıyor.

 

Talepler kısa sürede karşılandı

 

‘Amacımız engelsiz bir şehir inşa etmek’ diyen, rıza üreten ve rızayı hakça paylaşmayı benimseyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, bedensel ve zihinsel engelli bireyler ve aileleri tarafından kendisine gelen taleplere kayıtsız kalmadı. Bu kapsamda Başkan Tören’den talepte bulunan Işıklı Mahallesinden Sudenur Tonka, Karaoluk Mahallesinden Yusuf Arslan, Oğmaca Mahallesinden Döndü Akdeniz ve Muhammet Karaman’ın evlerine giden yollar Ordu Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ve Altınordu Belediyesi işbirliğinde yapılan çalışma ile beton yol ile kaplandı.

 

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, engelli bireylerin her türlü talebini karşılamaya özen gösterdiklerini dile getirdi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x