Eski sanayi bölgesi sıcak asfalta kavuştu

23 Mayıs 2020 Cumartesi 10:07
Bu haber 393 kez okundu

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Yeni Mahalle eski sanayi bölgesinde yapımı tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından başlanan ve sona gelinen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan çalışma ile eski sanayi bölgesinin sorunlardan kurtulduğunu ifade eden Başkan Tören, “Yeni Mahallede önemli bir eksikliği ve hizmet beklentisini karşılamış olduk” dedi.

Eski sanayi bölgesi sıcak asfalta kavuştu

Sponsor Reklamlar

‘İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyecilik’ parolası ile çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi, Koronavirüsle mücadelede başarılı bir çalışma yürütüyor. Sosyal belediyecilik alanında sayısız çalışma yapan ve vatandaşların takdirini toplayan Altınordu Belediyesi, klasik belediyecilik çalışmalarına da ara vermiyor.

‘Önce insan’ diyen Altınordu Belediyesi, yaşanabilir, huzurlu, sağlıklı, güvenli, temiz, modern ve konforlu şehir hedefi doğrultusunda sürdürdüğü çalışmalarına planlı ve programlı bir şekilde devam ediyor.

Eski sanayi bölgesi sıcak asfalta kavuştu

Her alanda şehrin konforunu yükseltici çalışmalara imza atan Altınordu Belediyesi, bu kapsamda alt yapı ve üst yapı çalışmalarına da büyük önem veriyor. İklim değişiklikleriyle birlikte bölgemizde sıklıkla görülmeye başlanan aşırı yağışlar sonrası aşırı yağışlarda sorunlar yaşanan mahalleleri tespit eden Altınordu Belediyesi, bu mahallelerden bir tanesi olan Yeni Mahallede eski sanayi olarak adlandırılan bölgede geçtiğimiz günlerde başladığı alt yapı çalışmalarını tamamladı. 

Karadeniz ve Kahraman Sağra Caddeleri başta olmak üzere 326, 331, 332, 333, 334 ve 335nolu sokaklarda eski ve yıpranmış boruları çıkaran Altınordu Belediyesi ekipleri, bu boruların yerine modern kullanım ömrü uzun borularla yağmur suyu hatlarının dayanıklı hale gelmesini sağladı. Ekipler alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından sanayi bölgesinin üst yapısını da sıcak asfaltla buluşturdu. Haber Merkezi


Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x