“Eskiden olduğu bu takımı şehre emanet etmeliyiz”
banner66

“Eskiden olduğu bu takımı şehre emanet etmeliyiz”

27 Aralık 2018 Perşembe 09:25
Bu haber 383 kez okundu

Orduspor’da alınan iyi sonuçların ve liderliğin mimarı olan Mahmut Nambaş, kongre öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

“Eskiden olduğu bu takımı şehre emanet etmeliyiz”

Sponsor Reklamlar

 Geçen sezon yardımcı antrenör ve sportif direktör olduktan sonra bu sezon eşofmanları tekrar giren ve Teknik Direktör olan Mahmut Nambaş, adeta sihirli değnek gibi sportif anlamda işleri düzeltti.

Bu sezon 10 maçta 9 galibiyet alarak B Grubu’nda zirvede yer alan Orduspor’da Teknik Direktör Mahmut Nambaş, geride kalan süreçte bu emanete sahip çıktıklarını ve artık destek beklediklerini belirtti.

”Artık söz Ordu şehrinde”

Ordu’nun çocuklarından kurulu, iyi niyetli ve karakterli bir takımız, Her maçta üzerine koymaya devam ediyoruz. Şimdi araya girdik ve artık söz Ordu şehrinde. Başkanımız bıraktıktan sonraki süreç içinde ayakta tutmaya çalıştık ama takım artık şehre emanet. Biz bu emaneti aldık artık bu emaneti eskiden olduğu gibi bütün şehre vermek istiyoruz.

”Bu şehirde asıl olan Orduspor’dur”

Futbolda haftalık, aylık şeyler vardır. Başarılar da gelip geçer ama asıl olan bu şehirde Orduspor’dur. Orduspor için elimizden gelen çaba ve gayreti ortaya koyduk. Saha içindeki bu başarılı sürecimizde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Artık biz de genel kurula odaklandık. İnşallah iyi bir aday çıkar, kulübün ekonomik sorunlarını çözer.

”Gücün değil, haklının yanındayız”
Taraftarlarımız bizim 12.adamımız. Onlar adeta bizden daha çok istiyor. Bunu açık yüreklilikle söyleyebilirim. Onlarla birlikte başaracağız. İyi olan doğru olan kazanacak. Biz gücün değil haklının yanındayız. Bize dualarını gönderen herkese tekrar teşekkür ediyorum.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder