“Fatsa daha güzel olacak”
banner66

“Fatsa daha güzel olacak”

27 Haziran 2019 Perşembe 10:37
Bu haber 281 kez okundu

Geleceğin Fatsa’sını inşa etmek için kolları sıvayarak ilçede yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeleri yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler “Fatsa’da yapacak çok güzel işlerimiz var. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

“Fatsa daha güzel olacak”

Sponsor Reklamlar

Yapılan gezi ve incelemeler sonrası değerlendirmede bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler, “Fatsa ilçemize özel bir gezi gerçekleştirdik. İçinde bulunduğumuz Fatsa Çerkezler Tepesini güzel bir seyir terası yapmak istiyoruz. Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar bey burası için çok güzel proje hazırlatmış. Biz de Büyükşehir olarak nasıl destekleyeceğimizi burada neler yapabileceğimizi yerinde görmek istedik. Bunun yanı sıra Evkaf mahallesinde eski çöp alanı olan 200 dönümlük muhteşem bir alan var. Karadeniz bölgemizde böyle düz ve güzel bir yer bulmak mümkün değil. Burada da neler yapabileceğimizi hem halka sorarak hem de kendimiz proje üzerinde inceleme yaparak etüt ettik. Onun dışında Büyükşehir Belediyemize ait Kadınlar Plajımız var. ORBEL tarafından çalıştırılıyor. Onun dışında geniş bir sahil kesiti var. Orayla ilgili de çalışmalarımız olacak. Kısaca Fatsa’da yapacak çok güzel işlerimiz var. Fatsa daha güzel olacak, bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

 

Bir dizi inceleme yaptı

 

İlçede Kadınlar Plajı, belediye plajı, Evkaf mahallesi eski çöp alanı, Dolunay mahallesinde bulunan Çerkezler Tepesi’ne giderek incelemelerde bulunan Başkan Güler’e Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik , Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ak Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel de eşlik etti. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder