“Fatsa ileri noktaya gelecek”

25 Kasım 2019 Pazartesi 09:47
Bu haber 402 kez okundu

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Fatsa Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve çalışma arkadaşlarını 31 Mart seçimlerinde göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederek, “Fatsa bugün olduğu seviyeden çok daha kısa bir sürede daha ileri bir noktaya gelecektir.” dedi.

“Fatsa ileri noktaya gelecek”

Sponsor Reklamlar

Fatsa Belediyesi önünde Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel ve Belediye Meclis üyeleri tarafından karşılanan AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr. Numan Kurtulmuş ilk olarak başkanlık makamında şeref defterine ziyaretle ilgili düşüncelerini yazdı.Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Sayın Genel Başkan Vekilimizin ilçemize yapmış olduğu ziyaret çalışma arkadaşlarımızı ve bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Şahsı uzun yıllar milletimize ve memleketimize hizmet etmekte. İnşallah bizler de onun çizgisinde çalışma arkadaşlarımızla birlikte memleketimize hizmet etmeye çalışacağız. Ben bir kez daha arkadaşlarımız adına saygı değer büyüğümüze hoş geldiniz diyorum, saygılarımı hürmetlerimi sunuyorum.” dedi.

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ise yaptığı konuşmada, “Ben de İbrahim Etem Kibar ve çalışma arkadaşlarına 31 Mart seçimlerinde gösterdikleri üstün başarı dolayısıyla tebriklerimi teşekkürlerimi ifade ediyorum, güzel bir seçim sonucu elde etmiş oldular. İnşallah bundan sonraki önümüzdeki dönemde de Fatsa'yı Karadeniz'in incisi olacak güzel bir sahil kenti haline getirmek için canla başla mücadele edeceklerdir. Kendi projeleri, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler beyin destekleriyle ve yardımlarıyla inşallah burada örnek bir belediyecilik göstereceklerinden zerre kadar şüphem yoktur. Biz de merkezi hükümet olarak kendilerine destek olacağız, yardımcı olacağız. İnşallah Fatsa bugün olduğu seviyeden çok daha kısa bir sürede daha ileri bir noktaya gelecektir ben İbrahim Etem Kibar kardeşimizin şahsında bütün Fatsalılar’ı tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. AK Parti'ye Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş oldukları bu büyük destekten dolayı minnetlerimi şükranlarımı ifade ediyorum.” diye konuştu. Haber Merkezi
 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x