banner66

Fatsa’da meydan çalışması

17 Eylül 2019 Salı 10:20
Bu haber 360 kez okundu

Fatsa Meydan projesi yapım çalışmaları Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile yeniden başladı.

Fatsa’da meydan çalışması

Sponsor Reklamlar

Çalışmaların yüzde 70 seviyelerine getirildiğini söyleyen Başkan Güler, “Fatsa’ya yakışır güzel bir meydanı kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

“Kısa sürede hizmete sunulacak”

Ordu’nun her ilçesine ayrı bir önem veren Başkan Güler, ilçelerde yapımı devam eden projeleri yakından takip ediyor. Bu kapsamda Fatsa Meydan projesinin kısa sürede bitirilmesi için talimat veren Başkan Güler, “Hedefimiz kısa sürede Fatsa Meydan projesini bitirip halkımızın hizmetine sunmaktır” dedi.

Başkan Güler, sözlerine şöyle devam etti “Fatsa Meydan Projesi kapsamında yer altına 81 araçlık 2 bin 500 m2’lik kapalı otopark yapılacak. 6 bin m2’lik alan ise meydan olacak. Karadeniz Sahil Yolu güzergâhı üzerindeki en önemli alanlardan biri olacak projede yeni dekoratif aydınlatma elemanları, yeni yağmursuyu hattı, ahşap oturma bankları, kumlanmış bazalt ve granit taştan sert zemin, kuru havuzdan ışıklı su oyun alanı, ağaç altı oturma birimleri ve zeminde ışık oyun alanları yer alıyor. Şu an projenin yüzde 70’lik kısmı bitmiş durumda. Hedefimiz bu projeyi en kısa sürede tamamlayıp milletimizin hizmetine sunmak” dedi.Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x