Galatasaray’ın Şampiyonluk Kupası Ordu’da
banner66

Galatasaray’ın Şampiyonluk Kupası Ordu’da

01 Kasım 2018 Perşembe 09:32
Bu haber 377 kez okundu

Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği geleneksel haline getirdiği kahvaltı organizasyonlarının 2.si için 4 Kasım Pazar günü tüm Ordulu Galatasaraylılarla bir araya geliyor.

Galatasaray’ın Şampiyonluk Kupası Ordu’da

Sponsor Reklamlar

İlki geçen yıl yapılan ve büyük beğeni ile gerçekleşen kahvaltı organizasyonunun bu sene 2.'si düzenlenecek. Organizasyonda Galatasaraylı taraftarlar geçen sezon kazanılan 21. Şampiyonluk kupasını yakından görmek ve hazırlanan platformda fotoğraf çekinme fırsatına sahip olacaklar.

Dernek Başkanı Burçin Doğan; bu renkli organizasyon için tüm hazırlıkların devam ettiğini, Galatasaray Kulübü’nün ulusal yayın organı olan GS TV’nin de organizasyona eşlik edip bu etkinliği yayınlayacağını ve tüm Türkiye’ye duyuracağını belirtti. 500 kişilik bu organizasyonda davetiye satışlarının devam ettiğini hatırlatan Doğan; “Kulüp Yönetimimizin desteği ile 21. Şampiyonluk Kupasını Ordu’ya getiriyoruz” dedi. Tüm Ordulu Galatasaraylılara çağrıda bulunan Dernek Başkanı sosyal medyada #GalatasarayınOrdusuKahvaltıda etiketiyle paylaşımlarının devam ettiğini belirtti. Haber Merkezi
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder