Güç birliği vurgusu!
banner66

Güç birliği vurgusu!

04 Ocak 2019 Cuma 17:03
Bu haber 375 kez okundu

Ordu Müteahhitler Derneği Başkan Fatih Titiz, Ordu’da bulunan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile birlikte hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Titiz, Ordu Müteahhitler Derneği ile Ordu Sanayici İşadamları Derneklerinin en büyük istihdam sağlayıcı unsurlar olduğunu söyledi.

Güç birliği vurgusu!

Sponsor Reklamlar

Kısa bir süre önce yapılan genel kurul sonrası Ordu Müteahhitler Birliği Dernek Başkanı olarak seçilen Fatih Titiz’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Ordu Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Titiz’i Ordu Sanayici İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu Müteahhitler Derneği Başkanı Fatih Titiz, iki derneğin de Ordu'nun istihdamına büyük katkı sağladığını belirterek ortak akılla birlikte çalışma yürüttüklerini ifade etti.

Başkan Titiz, Ordu’da bulunan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile birlikte hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Ordu Müteahhitler Derneği ile Ordu Sanayici İşadamları Derneklerinin en büyük istihdam sağlayıcı unsurlar olduğunu söyledi.

Titiz, yaşanan ekonomik süreçte sektör paydaşlarının güç birliğinin yapması gerektiğini vurgulayarak sektörde bulunan paydaşların ortak hareket etmesi gerektiğini belirtti.

OMDER Başkanı Titiz, Türkiye’nin ekonomik açıdan zor bir dönemden geçtiğini ifade ederek özellikle son günlerde inşaat sektöründe ciddi sıkıntıların olduğunu hatırlatarak maliyetlerin işverenleri zorladığını piyasanın ve ekonominin bu şekilde devam etmesi halinde işsizlik sıkıntısının oluşacağının altını çizdi.

Başkan Titiz, müteahhitlerin en büyük sıkıntılarından birinin de olan mevduat faizlerinin yüksek olduğunun altını çizerek bu sebeple konut kredilerinin yüksek olduğunu anımsattı.

Ordu Sanayici İşadamları Dernek Başkanı Kadir Engin, hem müteahhitlerin hem de işadamlarının ortak paydada çalışma yürütmesi gerektiğini söyleyerek ancak ortak çalışma halinde hedefe ulaşılacağını belirtti. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder