Güler’den cemevi ziyareti
banner66

Güler’den cemevi ziyareti

11 Mart 2019 Pazartesi 11:35
Bu haber 396 kez okundu

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi'ni ziyaret etti. Güler; “Yeni dönemde projeleri hep beraber yapacağız. gölgede duranın gölgesi olmaz” dedi.

Güler’den cemevi ziyareti

Sponsor Reklamlar

Beraberinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve AK parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin ile birlikte ziyarette bulunan Güler, yeni dönemde sürdürecekleri çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarının büyük yer tutacağını belirtti. Güler, burada yaptığı konuşmada, bugüne kadar bilinen yerel belediyecilik anlayışının artık şekil değiştirdiğini belirterek, “Bizim belediyeciliğimiz biraz farklı olacak” dedi.

Yeni dönemde ekonomik-sosyal ve istihdam alanına yönelik çalışmalarda bulunacaklarını vurgulayan Güler, sivil toplum kuruluşlarının da bu çalışmalarda önemli yer tutacağını belirtti. Güler, “Biz bilinen belediyeciliğin dışında gönül belediyeciliği yapmak üzere yola çıktık. Gönül belediyeciliği normal belediyeciliğin bir gömlek üstü. Yani burada gönül yapmak, gönül kazanmak, gönle girmek temel unsurumuz. O sebeple yeni dönemde siz hep bizim yanımızda olacaksınız. Projelerimizi birlikte yapacağız, ortak kararlar alacağız. Bu işleri hep beraber yapacağız. Gölgede duranın gölgesi olmaz” diye konuştu.

Güler, sözlerini “Bizim sloganımız belli. Ben yok, biz yok, siz varsınız. O siz, sizlersiniz” diyerek bitirdi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder