Güler’e hayırlı olsun ziyareti
banner66

Güler’e hayırlı olsun ziyareti

05 Temmuz 2019 Cuma 09:51
Bu haber 383 kez okundu

İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Güler’e hayırlı olsun ziyareti

Sponsor Reklamlar

Beraberinde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mesut Saka, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Fatih Aydın, Başkan Yardımcısı Dr. Gülçin Karacakurt, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ali Altınbaş, Personel Hizmetleri Başkan Yardımcısı M. Yavuz Ladikli, Ordu Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr Şükran Kaygısız, Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Atilla Gürgen, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nilgün Erten ile birlikte Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M. Hilmi Güler’e ziyarette bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz, başarı dileklerini iletti. 
İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz, bugüne kadar İl Sağlık Müdürlüğü olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalıştıklarını, yeni dönemde bu uyumun daha iyi şekilde devam edeceğine inandığını ifade ederek, “Ortak gayemiz Ordu’muza ve halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek. Bu noktada Sayın Başkanımızın Devlet adamlığı tecrübesinden de istifade ederek, ilimize çok güzel hizmetlerde bulunacağımıza olan inancımız tamdır” dedi. 
İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ergün Yanmaz ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M. Hilmi Güler, “Başta Sağlık Müdürlüğümüz olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızla el ele vererek inşallah ilimiz için güzel projelerde bir araya geleceğiz” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder